Shqipëria po shkëlqen ndaj Francës, "gjelat" janë në gjumë
Kombëtarja jonë ka bërë një paraqitje shumë të mirë në 45 minutat ndaj Francës duke e mbajtur rezultatin të bardhë. Kuqezinjtë janë treguar mjaft të kujdesshëm duke mos i dhënë mundësinë Francës për të mos rrezikuar në asnjë “gjelave” për të rrezikuar në portën tonë.

Spikasin dy raste shumë të mira për kuqezinjtë tanë, teksa në një rast Sadiku për pak nuk arriti që të godiste pas një krosimi të Hysajt, ndërkohë që Lenjani në minutën e 37-të nuk Lenjni nuk mundi ta dërgonte topin në rrjetë pas një skemë në goditjen nga këndi. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2016, ora 21:49
fussbaleri
e Mërkurë 15 Qershor 2016, Ora 22:28
E kan shit lojen me francen!
futjani kot
e Mërkurë 15 Qershor 2016, Ora 23:01
çfare shkelqimi flisni mor njerez. Trajner koti. Se çfare kupton ky trajner i kote nga loja e Lilas dhe Sadikut askush nuk e di. nderrimi i ajetit me veselin skandal. nuk humbi shqiperija por De Biasi
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori