Shqipëria U17 barazon me Brazilin
Shqipëria dhe Brazili janë ndarë në barazim 1:1.

Kombëtarja Shqiptare e U17 ka mundur të barazojë me Brazilin U17.

Futbollistët shqiptarë, të udhëhequr nga trajneri Xhemal Mustedanagiq treguan një lojë tepër të mirë.

Kjo ishte një ndeshje miqësore mes ekipeve. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2015, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori