Me fishekzjarre dhe kartona, Italia është shumë e fortë për Shqipërinë (VIDEO)
Kombëtarja shqiptare ka pësuar humbjen e tretë më radhë, pasi është mposhtur nga Italia me rezultat të pastër 2:0.

Golat për Italinë në këtë ndeshje i shënuan Daniele de Rossi nga penalltia dhe Ciro Immobile.

Pas kësaj humbje gjasat e Shqipërisë për një vend në Kupën e Botës janë zvogëluar, pasi renditet e katërta me 6 pikë, 7 më pak se sa Spanja dhe Italia në vendet e para. /Albeu.com/
Shtuar më 24/03/2017, ora 22:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori