Shqiptari Zeqiri shënon sërish për Juven, FSHF "fle gjumë"
Andi Zeqiri vijon të konfirmohet si bomberi i Jvuentusit. Futbollisti me origjinë shqiptare ka shënuar edhe sot në "Viareggio Cup 2017" në barazimin 1-1 ndaj Torontos.

Zeqiri shënoi në minutën e 6-të golin e verëm për bardhezinjtë që drejtohen nga Groso, por miqtë do të barazonin shifratminutën e 72-të me Luke.

Bardhezinjtë mbeten në krye të Grupit të parë, ndërkohë që për Zeqirin nuk ka asnjë sinjal as nga Shqipëria dhe as nga Kosova./albeu.com/
Shtuar më 15/03/2017, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori