Shtatori na servir 8 super sfida, ja cilat janë
Pëlqej
Kampionatet sapo kanë filluar por kjo nukdotëthotë se ndeshjet e mëdha përashtohen në startin e tij. Për tifozët e futbollit, shtatori është muaji kur sezoni fillon të marrë hapat e parë real.

Lojtarët tashmë kanë filluar të kuptojnë lojën e njëri-tjetrit, tabela ka filluar me marr formë dhe tifozët tashmë dinë cilësitë e lojtarët të rinj që kanë transferuar.

Shtatori do jetë një muaj me takime interesante, ndërsa më poshtë keni tetë ndeshjet që nuk duhet të humbisni.

1- Manchester United kundër Evertonit në Old Trafford (Rooney kundër ishi ekipit të tij)

2- Lazio ndaj Milanit (Prova e parë e vërtetë e Milanit "të ringjallur")

3- Hoffenheim kundër Bayern Municut (Gjithmonë ka qenë një pengesë për Bavarezët Hoffenheim)

4- Barcelona ndaj Espanyolit, (miqt kanë treguar se në njërën ndeshje dinë si ta bllokojnë Barcelonën)

5- Nice kundër Monacos (Sfida e parë e vërtetë e Monacos pa yjet e shitur)

6- Celtic vs PSG, (do jetë një natë magjike në Celtic Park në kuadër të Ligës së Kampionëve)

7- Tottenham vs Borussia Dortmund (Rivalëtdomundohen ta diskutojnë tre pikshin me njëri- tjetrin para se ti drejtohen Madridit një nga një )

8- West Ham vs Tottenham,gjithmonë në çdo sezon një pengesë për Tottenhamin. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 09:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori