Shtohen problemet për Milanin, mungojnë 2 yjet për ndeshjen e ardhshme
Problemet e Milanit po vazhdojnë të jenë lëndimet e shumta, ku tani është raportuar nga Sky Sport Italia se Theo Gernandez dhe Hakan Calhanoglu nuk kanë trajnuar me klubin.

Ndeshja e ardhshme e Milanit në ligë do të jetë ndaj Cagliarit dhe sipas raportimeve të fundit ata do të kenë disa mungesa.

Ante Rebic e Rade Krunic nuk janë shëruar akoma nga COVID-19, Rafael Leao është I pezulluar, ndërsa të dëmtuar vazhdojnë të mbesin Matteo Gabbia, Ismael Bennacer dhe Alex Saelemaekers.
Shtuar më 15/01/2021, ora 18:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori