Shtohen problemet tek Milani, dëmtohet Romagnoli
Nuk ka qetësi për Milanin. Kuqezinjtë pas humbjes 2-0 ndaj Juventusit, duke humbur dhe zonën Champios. Por edhe pezullimi i Higuain me dy ndeshje.

Tashmë është dëmtuar dhe qëndërmbrojtësi Alesio Romangnoli. Ai nga analizat e bëra do ti mungojë Milanit të paktën 4 ndeshjet e radhës. 23 vjecari u lëndua gjatë seancës stërvitore me Kombëtaren Italiane.

Por kuqezinjë kanë dhe 4 lojtarë të dëmtuar Caladara, Musacchio, Bonaventura dhe Biglia që nuk do të jenë gjithashtu në dispozicion për një kohë të gjatë. /albeu.com./

Shtuar më 17/11/2018, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori