Shtyhet klasikja mes River Plate dhe Boca Juniors?
Ka pasur një tjetër takim mes drejtuesve të dy klubeve: River Plate dhe Boca Juniors.

Autobusi i Bocas u sulmua nga tifozët e River Plate dhe lojtarët e Bocas nuk janë në gjendje jo të mirë.

Qëllimi i tyre është i qartë, nuk duan ta luajnë ditën e sotme këtë takim, pasi sipas tyre është e pamundur në kushte të tilla.
Shtuar më 24/11/2018, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori