Shtyhet ndeshja e Serie A, shkaku i kushteve atmosferike
Është shtyrë për 24 orë ndeshja ndërmjet Genoas dhe Atalantas

Tashmë është zyrtare, ndeshja ndërmjet Genoas dhe Atalantas është shtyrë për 24 orë, shkaku i kushteve atmosferike.

Kjo ndeshje do të zhvillohej të hënën nga ora 18:00, por, tashmë është vendosur që të shtyhet për 24 orë dhe do të zhvillohet të martën në orën 18:00, shkaku i borës në zonën Liguria. /albeu.com/
Shtuar më 10/12/2017, ora 18:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori