Shtylla shpëton për mrekulli Milanin
Pëlqej
Interi dhe Milani po zhvillojnë "Derby della Madonninan" në stadiumin Giuseppe Meazza.

Mbrojtësi holandez, Stefan de Vrij ishte shumë afër golit ku preku shtyllën.

Skuadra e Gattusos ishte me shumë fat këtë herë.
Shtuar më 21/10/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori