Shtypi spanjoll kundër arbitrit Webb
Pëlqej
Gazetarët spanjollë drejtojnë gishtin drejt arbitritndeshjes Milan-Real, Webb, pas barazimit 2-2 në këtë ndeshje. As dge Marca vënë në dukje gabimet të drejtuesit të ndeshjes.Para së gjihash goli I dytë I Inzaghit që kaloi në avantazh Milanin ishtë në pozicion jashtë loje. Më pas këmbëngulin për përjashtimet nga loja që duhet të kishin ndodhur në dëm të Abates dhe Inzaghit. Mourinho shkon kundër rrymës. “Inzaghi është një nga më të mirët në botë dhe unë nuk ndryshoj mendim”, është shprehur portugezi.(albeu.com)
Shtuar më 04/11/2010, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori