"Shuplakë" për Conten, Interi e pëson nga Manchester United (VIDEO)
Sot është luajtur miqësorja mes Manchester United dhe Interit. Sfida ka përfunduar me rezultatin 1-0, me golin e vetëm të shënuar nga Mason Greenëood në minutën e 76-të.

Kjo humbje ishte "shuplaka" e parë për Antonio Conten në krye të zikaltërve, edhe pse duhet theksuar se ishte vetëm një miqësore.

Tashmë skuadrat janë duke u përgatitur për të grumbulluar energjithë dhe për të gjetur formën optimale për sezonin e ardhshëm futbollistik, ku si Unted, por ashtu edhe Interi kërkojnë të arrijnë suksese që mungojnë prej kohësh.
Shtuar më 20/07/2019, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori