Shvajni bëhet sot dhëndër në Serbi, ja ku do të martohet (FOTO LAJM)

Bastian Shvajnshtajnger më në fund ka realizuar dëshirën për t'u bërë dhëndër në Serbi. Futbollisti gjerman është martuar sot në mëngjes me tenisten serbe, Ana Ivanovic.

Shvajni i ka propozuar martesë Ana Ivanovicit në Venezia të Italisë. Në mbrëmje pritet të ketë ceremoni zyrtare në të cilën nuk pritet të ketë shumë të ftuar.

Dasma do të bëhet në një hotel me 7 yje në të cilën pritet të jenë miq ng fusha e futbollit dhe tenisit.

Joachim Lëv, Ulli Hoenes dhe Thomas Muller pritet të jenë tre gjermanët e ftuar nga kapiteni i Gjermanisë.
Shtuar më 12/07/2016, ora 12:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori