Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Shvajnshtajger merr një ofertë shumë interesante

Bastian Shvajnshtajger do të largohet nga Mançester Junajtid, por asnjë klub nuk i ka bërë ndonjë ofertë, duke parë pagën e tij dhe problemet fizike.

Megjithatë, tani vjen një super ofertë nga Shtutgarter Kikers, që merr pjesë në Ligat Rajonale gjermane:

"Basti, harroje Mançester Junajtid dhe Juventus, eja te ne, të provosh futbollin e vërtetë dhe të ndihmosh skuadrën tonë të re të rritet. Kemi partneritet me Waldhotel Stuttgart dhe Ana Ivanovic mund të stërvitet te TEC Waldau Stuttgart".

Në fund, nuk mungon as numri i telefonit!
Shtuar më 10/08/2016, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori