E FUNDIT/ Dështoi me negociatat,Zoran Zaev shpall zgjedhje të parakohshme
Si do të dukeshin Mesi, Ronaldo, Mbape dhe yjet e tjerë po të ishin femra? (FOTO LAJM)

Mbape
rrjet qarkullojnë disa foto të futbollistëve me të famshëm të Europës, të cilët kanë fytyrë femre.

Është një filtër i aplikacionit “Snapchat”, i cili i shndëron fytyrat në version femre. Këto foto kanë bërë xhiron në rrjet dhe kanë shkaktuar jo pak të qeshura te publiku.

Mesi, Ronaldo, Mbape dhe Aubamejnang janë disa nga lojtarët që kanë rënë “pre” e këtij filtri që të shndërron.
Shtuar më 15/05/2019, ora 19:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori