Si ky autogol nuk keni parë (VIDEO)
Një autogol i pabesueshëm është ai që mbrojtësi i San Martios, Diego Sosa ka shënuar në kampionatin argjentinas në ndeshjen kundër Estudiantes, gol i cili shënoi dhe humbjen e skuardës së tij, 1 me 0.

Sosa donte të largonte topin jashtë por çuditërisht e çoi drejt portës të tij me një forcë që edhe sulmuesit kundërshtarë do ta kishin zili. /albeu.com/

Shikoni videon dhe habituni me atë çka ka bërë argjentinasi:
Shtuar më 08/03/2012, ora 18:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori