Si është komentuar goli i çmendur i Sergi Robertos në gjuhë të ndryshme (VIDEO)
Barcelona ka shkruar mbrëmë historinë e futbollit botëror pasi ka fituar me një rezultat tenistik 6-1 takimin e kthimit ndaj PSG-së. Të gjithë mbeten pa fjalë në minutat shtesë, kur katalanasit shënuan plot 3 gola në 7 minutat e fundit.

Shumë prej jush mund të jeni kurioz se si është komentuar në gjuhë të ndryshme goli i kualifikimit të shënuar nga Sergi Roberto, i cili ka tronditur të gjithë, rpaorton Albeu.

Më lart mund të shihni një video se si është komentuar goli i tij në anglisht, frengjisht, gjuhën portugeze, ruse, gjermane, koreane spanjolle dhe arabe teksa te ky i fundit komenti është një perlë e vërtet./albeu.com/

Shtuar më 09/03/2017, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori