Silva jo, Abbiati ndoshta; Probleme tek Milan
Thiago Silva
Thiago Silva nuk do të jetë disponibël për sfidën shumë të rëndësishme që Milani do të Zhvillojë kundër Realit të Madridit në atë që quhet derbi I Europës. Prova që mbrojtësi ka bërë në mëngjes nuk ka patur efekt të sukseshëm. Kavilja që Silva e dëmtoi në ndeshjen e kampionatit kundër5 Chievos është akoma e paqëndrueshme dhe në fushë,përkrahë Nestës, do të jetë Bonera.

Probleme duket se ka edhe për Abbiatin, I cili vazhdon të ketë dhimbje në shpatull. Ndërkohë që në mesfushë do të ketë hapësirë për Seedorf.(albeu.com)
Shtuar më 19/10/2010, ora 13:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori