Silva tregon yllin e ri të Man City
Mesfushori dhe njëkohësisht kapiteni i Manchester City, David Silva ka theksuar se Brahim Diaz është e ardhmja e futbollit spanjoll dhe skuadrës së Manchester City. Manchester City u kualifikua në çerekfinale të Kupës së Ligës falë dy golave të talentit 19 vjeçar.

Brahim Diaz është e ardhmja e ekipit kombëtar spanjoll dhe Manchester City”, tha David Silva. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2018, ora 13:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori