Simao mundem skuadren me te mire ne bote
Albeu.com
Kapiteni i Atletikos së Madridit dhe autori i golit të dytë ndaj Barcelonës Simao Sabrosa nuk e fshehu gëzimin e tijë pas fitores ndaj Barcelonës. "Luajtëm ndaj skuadrës më të mirë në botë dhe sigurisht është një fitore me shumë vlera për ne.
E dim që për të marrë tri pikët, duhet të vendoseshim shumë mirë taktikisht. Dhe e bëmë një gjë të tillë për 90 minuta. Ndeshja shkoi në mënyrë perfekte për ne dhe jemi të lumtur për këtë ndeshje", - u shpreh mesfushori i Atletikos.
Shtuar më 15/02/2010, ora 18:26
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori