Simeone: Griezmann do e fitoj Topin e Artë
Pëlqej
Diego Simeone beson se Antoine Griezmann është në rrugën e duhur për ta fituar Topin e Artë.

“Topi i artë është një vendim që për ata që dinë dhe kujt duhet ti jepet”, tha Simeone për gazetarët.

“Por është e qartë që Griezmann është shumë mirë i pozicionuar për këtë çmim”.

“Futbolli është i mrekullueshëm si një e vërtetë, ju mund të fitoni në mënyra të ndryshme. E pamë këtë prapë më Francën ku fitoi Botërorin me karakteristika të njëjta si me Atleticon që fitoi Europa Leaguen”, u shpreh ai. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2018, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori