Simeone paralajmëron Juventusin: Diego Costa është një kafshë e vërtetë
Atletico Madrid po bëhet gati për ndeshjën e së mërkurës në Ligën e Kampionve teksa do të presë në Wanda Metropolitano Juventusin.

Diego Simeone i clili ka rinovuar kontratën pak ditë më parë, ka lavdëruar Diego Costën i cili është rikthyer pas një dëmtimi të gjatë, duke e krahasuar me një kafshë të vërtëtë.

"Diego Costa është i papërmbajtshëm, një kafshë e vërtetë. E keni parë në stërvitje? Ka një uri të pabesueshme. Ai dhe Morata mund të luajnë shumë mirë bashkë", ka thënë Simeone. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 15:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori