Simeone: S’do bëhesha kurrë...
Trajneri argjentinas i Atletico Madridit, shkaku i respektit dhe dashurisë që ka për skuadrën që drejton, ka deklaruar se kurrë nuk do të drejtojë skuadrën rivale të Real Madridit.

Real Madrid? Kurrë nuk do ta drejtojë këtë skuadër. Është çështje ndjenjash, unë ëndërroj ta drejtoj ekipin kombëtar të Argjentinës, por për atë punë duhet akoma të rritem si trajner”, ka deklaruar Simeone.

Simone jo pak herë përmendet për rikthimin në Serie A te Interi, tani si shef i bankinës./Albeu.com/


Shtuar më 21/03/2017, ora 19:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori