Simone: I vështirë kualifikimi për Milan
Ish-sulmuesi i Milanit, Marco Simone beson se skuadra e kuq e zinjve ka 50 përqind të gjasave për të eliminuar Barcelonën dhe për ta fituar garën në tërësi edhe pse ka shumë ekipe tjera të mëdha.


Barcelona po luan më mirë se Milani për momentin, por klubi italian pa dyshim se është ndër më të mëdhenjt në botë. Unë mendoj se Barcelona ka arsye për t`u mërzitur pas ndeshjes së parë. Nuk do të jetë ndeshje e lehtë për ata në Camp Nou”, ka thënë Simone. Ndeshja e kthimit mes dy skuadrave do të zhvillohet të martën në Camp Nou. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2012, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori