E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
"Sirena" angleze për James Rodriguez
Kolumbiani James Rodriguez, do të rikthehet te Reali në 15 korrik pasi Bayern ka vendosur mos paguajë 42 milion euro për mesfushorin.

James nuk bën pjesë në planet e Zidane prandaj klubi po punon për të gjetur ekipin e ri për lojtarin.

Destinacioni i më i mundshëm për lojtarin është Premier League. Kohët e fundit është përfolur për një kalim te Arsenal por ne skena kanë dalë edhe ekipe tjera që dëshirojnë shërbimet e kolumbianit.

Një kalim i Eriksen te Reali do të hapte rrugën për James te Tottenham.

Liverpool, United dhe Chelsea janë opsionet e tjera për Rodriguez. /albeu.com/

Shtuar më 07/05/2019, ora 19:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori