Sisinjo huazohet ne Sao Paulo
Albeu.com
Klubi brazilian Sao Paolo bën të ditur në faqen e tyre zyrtare huazimin e ish mbrojtësit të Real Madridit dhe të Romës. Sisinjo i është ribashkuar klubit Brazilian të Sao Paulo-s në formë huazimi deri në fund të sezonit.
"Sisinjo është ribashkuar me Sao Paulon nga Roma. Mbrojtësi i djathtë arriti në formë huazimi gjer më 30 qershor".

"Nëse Sao Paulo arrin në Copa Libertadores atëherë Roma duhet të shtojë afatin e huazimit", thuhet në faqen zyrtare të klubit nga Brazili.
Shtuar më 10/02/2010, ora 03:09
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori