Situatë kaotike te Bayern, mbahet konferenca e jashtëzakonshme
bayernigjermani
Skuadra e Bayern Mynih po kalon një nga periudhat më të vështira të viteve të fundit. Ditën e sotme do të zhvillohet konferenca e zakonshme për shtyp për i trajnerin Kovaç në prag të ndeëshjes me Wolfsburgun ndërkohë që drejtuesit e klubit kanë lajmëruar edhe një tjetër konferencë të jashtëzakonshme.

Në konferencën për shtyp do të jenë presidenti Uli Hoenesss dhe shefi ekzekutiv Karl-Heinz Rummenigge. Mbase ku i dihet, mund të ketë edhe ndonjë shkarkim të trajnerit bavarez. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2018, ora 09:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori