Sivaspor në Prishtinë, Roberto Carlos: I lumtur që vij këtu
Skuadra turke e Sivaspor, që ka për trajner të madhin Roberto Carlos, ka mbërritur në Kosovë. Ish kampioni i Brazilit dhe Real Madrid me të mbërritur në Aeroportin "Adem Jashari" në Prishtinë është shprehur se ndjehet shumë i lumtur që vjen në Kosovë.

"Është hera e parë që jam në Kosovë dhe jam i lumtur", u shpreh Roberto Carlos.

Miqësorja Prishtina-Sivaspor do të luhet nesër në ora 17:00. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori