Sjellje antisportive, shikoni gjestin e turpshëm të Douglas Costas (VIDEO)

Juventus arriti të merrte një fitore të rëndësishme sot kundër Sassuolos në "Allianz Stadium".

Të dy golat i shënoi ylli portugez, Cristiano Ronaldo në minutat 50' dhe 65'.

Por mesfushori brazilian, Douglas Costa bëri një gjest antisportiv ndaj kundërshtarit, duke pështyer në fytyrë.

Dhe arbitri bëri gjënë e duhur duke e ndëshkuar atë me kartonin e kuq. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori