Skandal/ Ja si duket fusha në stadiumin që do të luajë sonte Shqipëria

Ndeshja Francë-Shqipëri duket se do të nis me probleme të paparashikuara.

Stadiumi "Velodrome" nuk duket se ka një fushë super për ndeshjen Francë-Shqipëri.

Pamjet e fotove, tregojnë se në pjesën e goditjes nga këndi, fusha është e dëmtuar.

Autoritet franceze ende nuk japin një konfirmim pse fusha është në këtë gjendje dhe a ka ndodhur qëllimisht apo është rastësi.

Para fillimitndeshjes po merren masat e duhura që fusha të mos jetë shkaku që mund të dëmtojë lojën e dy skuadrave.

Shtuar më 15/06/2016, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori