Skandal në Berat, klubi mbyll stadiumin prej frikës së tifozëve (VIDEO)
Tomori triumfoi ndaj Bylisit me rezultatin 2-1 në takimin e vlefshëm për Kupën e Shqipërisë. Kjo sfidë është zhvilluar pa tifozë për shkak të vendimit absurd të klubit beratas.

Duke qenë se dy klubet kanë pasur marrëdhënie jo të mira dhe probleme në ndeshjet e sezoneve të kaluar, drejtuesit beratas kanë menduar të mbyllin stadium, për të mos iu dhënë mundësi tifozëve ta ndjekin këtë sfidë.

Një vendim skandaloz ky i marrë nga klubi i Tomorit, pasi futbolli luhet për tifozët.

Shtuar më 12/09/2018, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori