Skandal në Spanjë: Klubi feston me striptiste në dhomën e zhveshjes (VIDEO)


Skandali ka prekur futbollin në Spanjë, pasi ekipi i Llanças ka festuar kalimin në një kategori më lart me një stripiste në dhomat e zhveshjes.

Kërcimtarja ka festuardhomat e zhveshjes me futbollistët duke festuar në mënyrë unike. Shampanjë dhe lëvizje seksi te protagonistët kryesorë të sfidës. Futbollistët kanë filmuar gjithçka vetë dhe pamjet janë bërë virale në internet.

Shampanjë dhe lëvizje seksi te protagonistët kryesorë të sfidës.

Futbollistët kanë filmuar gjithçka vetë dhe pamjet janë bërë virale në internet.

Klubi i vogël dhe i panjohur para kësaj ngjarjeje doli me deklaratë zyrtare. "Klubi CE Llança kërkon falje nëse dikush është ofenduar nga ngjarja e ndodhur në dhomën e zhveshjes së ekipit tonë. Nuk kemi patur si qëllim të ofendojmë askënd, por të festojmë kalimin në Secon Catalana (kampionati inferior)", – shkruan klubi.
Shtuar më 31/05/2019, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori