Skandali me trukimet, Takaj niset në Austri: Duan të na zhvasin (FOTO LAJM)

Gerhardi jep dhe versionin e tij se pse mund të përmendet emri i babait të tij.

"Ai (Kuljic) e di që ne jemi akoma duke luftuar me UEFA-n, dhe e di që çdo përmendje negative e emrit është në dëmin tonë. Duan të përdorin këtë për të na zhvatur para, por ne kemi folur me avokatë këtu dhe do e hedhim në gjyq për zhvatje dhe shpifje", - tha ai.

Takaj ka publikuar dhe një video ku shihet Kuljic në restorin "Tropikal" në Durrës rreth 2 javë më parë. "Kush ka frikë për jetën nuk vjen në restorantin e presidentit dhe në stadiumin e tij. Është qesharake", - tha Takaj.
Shtuar më 14/09/2019, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori