Skandali në Kamëz, policia shoqëron 20 persona në polici
Pas dhunës në përfundimin e ndeshjes Kamza-Laçi, mësohet se policia ka shoqëruar në polici 20 persona, shkruan Albeu.com

Penalltia në minutat e fundit ne favor të Laçit irritoi pa masë tifozët e pranishëm të cilët hynë në fushë dhe goditën arbitrin Eldorian Hamiti.

Burimet Policore thonë se në mes të shoqëruarve është edhe presindenti i Kamzës, Naim Qarri.
Shtuar më 03/03/2019, ora 18:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori