Skautët e klubit të Serie A monitorojnë futbollistin 22-vjeçar
Futbollisti i Brescias, Emanuele Ndoji ka rënë në sy për paraqitjet e tij pozitive me kryesuesit e Seria B. Në sfidën e fundit ndaj Carpit ai arriti edhe të realizonte një gol.

Mediat italiane, përkatësisht “Sampdoria nees” raporton se ekipi i Seria A është i interesuar për shërbimet e tij.

sfidën mes Brescias dhe Karpit madje ka pasur edhe skaut në stadium për të ndjekur performancën e tij. Ky është një lajm pozitiv edhe për kombëtaren tonë. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori