Skautët e Man Cityt të pranishëm mbrëmë në ndeshjen e Lazios
Pëlqej
Manchester City kishte dërguar skautët për të parë Sergej Milinkoviç-Saviç në ndeshjen për Lazion të mërkurën, sipas raporteve të fundit.

22-vjeçari ka tërhequr shumë interes me një lëvizje në Premier League në prag të merkatos së janarit, shkruan Albeu.com.

Të dyja skuadrat si Liverpool dhe Manchester City kanë ndjekur nga afër progresin e Serbit dhe janë të gatshëm të paraqesin ofertat e janarit.

Dhe, sipas TMW, skautët e Cityt ishin të pranishëm për të parë Milinkoviç-Saviç në ndeshjen ku Lazio mundi Bolonjën në Serie A.

Pavarësisht thashethemeve që lidhin mesfushorin me një lëvizje të largët, ai ka qenë gjithmonë i pranishëm deri tani këtë sezon, duke bërë 13 paraqitje dhe duke shënuar katër gola në të gjitha garat. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2017, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori