Skedina e çmendur e lezhjanit, ja sa fitoi dje dhe si do t'i shpenzojë

Një lezhjan ka fituar plot 4 milion e gjysmë lekë të vjetra pasi ka parashikuar saktë 9 ndeshje.

Ai ka futur 10 mijë lekë të vjetra, të cilat e kanë bërë fitues të disa milionëve. Por, ajo që të bën përshtypje është mënyra se si ai ka vendosur t'i shpenzojë këto para.

I pyetur nga redaksia e JOQ se çfarë do bëje me lekët e fituar, qytetari ka thënë:

"Do i çoj të gjitha në tallava o plak, s'kemi ç'bëjmë tjetër."
Shtuar më 26/02/2017, ora 13:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori