Skocezi feston si i çmendur humbjen e Anglisë (VIDEO)
Kot nuk thonë që futbolli është më shumë se një lojë e thjeshtë sportive. Kjo u vu re edhe dje në ndeshjen Uruguaj-Angli. Luis Suarez shënoi golin e dytë dhe atë të fitores dhe në tribunë nisi festa e çmendur.

Por ai që ra më shumë në sy ishte një tifoz skocez, i cili i vendosur mes tifozëve uruguajanë, festoi si i çmendur disfatën e Anglisë. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2014, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori