Skomina "macja e zezë" për Liverpoolin, ka fituar vetëm 1 në 5 ndeshje
Damir Skomina është emëruar gjyqtar për finalen e Ligës së Kampionëve në mes të Liverpoolit dhe Tottenham.

Ky gjyqtar nuk ka qenë aspak i përshtatshëm për Reds sa herë ka drejtuar një ndeshje të tyre.

Liverpool ka humbur katër nga pesë ndeshjet që i ka drejtuar Skomina.

Liverpool 1-2 Fiorentina (09/12/2009)

Besiktas 2-1 Liverpool (26/02/2015)

Villarreal 1-0 Liverpool (28/04/2016)

Roma 4-2 Liverpool (02/05/2018)

Liverpool 1-0 Napoli (11/12/2018)

Liverpool do të mundohet ta thyej këtë mallkim dhe të fitoj një trofe për të shpëtuar një nga sezonet më të suksesshme por që nuk ka dhënë frute ende. /albeu.com/

Shtuar më 14/05/2019, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori