Skriniar dhe Inter drejt rinovimit të kontratës
Siç raporton "Gianluca Di Marzio", Inter po synon që ta mbajnë në radhët e veta Milan Skriniar duke ia ofruar një rinovim të kontratës.

Kjo po bëhet edhe për t’i mbajtur larg klubet e interesuara për të, siç janë Barcelona dhe Manchester United.

Data e bisedimeve është caktuar me mbrojtësin, pasi kontrata e të cilit pritet të skadojë më 2022. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori