Skuadra angleze përgatit planin, Wenger gati të ulet në stol
Kontakti me pankinën i ka munguar së tepërmi Arsene Wenger, i cili është gati të drejtojë një skuadër duke nisur që nga sezoni i ardhshëm.

Një prej skuadrave që ka shfaqur interes për teknikun francez është skuadra e Newcastle United, që e konsideron ish-timonierin e Arsenalit idealin për të pasuar Rafa Benitez. Spanjolli do të largohet nga "qymyrxhinjtë" në fundin e muajit qershor dhe vendin e tij pritet ta marrë Wenger.

Ky i fundit është pushim prej 1 sezoni, ku u largua nga Arsenal pas 23 vitesh në "Emirates Stadium".
Shtuar më 24/05/2019, ora 08:15

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori