Skuadra e kategorisë së tretë turpëron Unitedin 4-0 (VIDEO)
Pëlqej
Manchester United duket se nuk ka asgjë për vije pasi është mposhtun nga Milton Keynes Dons, skuadër e cila vlerën e ekipit e ka aq saç merr Rooney për një javë.


Skuadra e League One as nuk e kishte ëndërrua që do të eliminonte Unitedin nga gara e kupës, e jo më ta bëntë atë me rezultatin 4-0.

Unitedi në epokën "Van Gaal", ka 2 humbje dhe 1 barazim, 7 gola të pësuar dhe 2 të shënnuar. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori