Skuadra e Kukësit ia marrin valles pas kualifikimit në Champions
Pëlqej
Kukësi ka festuar gjatë kthimit pas ndeshjes me Valetën. Verilindorët arritën të kualifikoheshin me golin që Dzaria shënoi. Shameti dhe Musolli kanë qenë protagonist absolut të festës në autobus.

Ata kanë festuar nën ritmet e këngës “Si bilbilat nëpër molla”. Kukësi pritet të ndeshet në raundin tjetër me Karabakun e Ansi Agollit, nëse këta të fundit nuk bëjnë ndonjë surprizë .

Nuk kanë munguar duartrokitjet dhe brohoritma e futbollistëve të tjerë në autobus. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2018, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori