Skuadra gjermane shpreh interesimin për shërbimet e Celinës
Pëlqej
Futbollisti kosovar, Bersant Celina po kalon momente shumë të mira tek Ipswich Town në ligën e dytë angleze ose siç quhet ndryshe, Championship.

Paraqitjet e mira të sulmuesit, Bersant Celina me skuadrën e Ipswich Town, kanë rënë në sy të shumë skuadrave që po i pëlqejnë aftësite e tij dhe stilin e lojës, shkruan Albeu.com.

Një ndër to është edhe skuadra e Bundesligas, Werder Bremen, që po e monitorojnë lojtarin dhe mund të bëjnë oferta tek City.

Skuadra gjermane e dëshiron huazimin e kosovarit deri në fund të sezonit nga Manchester City, dhe më pas pse jo mos t'i blejë kartonin. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori