Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Skuadra humb 3-0, huliganët zhveshin futbollistin (VIDEO)

Pëlqej
Një futbollist u sulmua dhe më pas u zhvesh në mes të fushës së lojës nga huliganë në një ndeshje të zhvilluar në Argjentinë. Elias De Biasi, mesfushor i Deportivo Italiano, skuadër e divizionit të katërt argjentinas, u la vetëm me mbathje nga tifozët që mundën të futeshin në fushë.

Ngjarja ndodhi në minutën e 60 të ndeshjes kundër Villa San Carlos që Deportivo Italiano e humbi me rezultatin 3-0.


Pas disa momenteve futbollisti mori një tjetër fanellë dhe vazhdoi normalisht lojën. "Në fillim doja ti pengoja, por ishin tre", tha pas ndeshjes De Biasi. /albeu.com/

Shtuar më 12/09/2014, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori