Skuadra spanjolle kërkon Marchision
Skuadra spanjolle, Villarreali, është klubi i fundit që ka shkrehur interesim për Claudio Marchision.

Italiani u largua nga Juventusi pasi nuk vazhdoi kontratën, dhe për mesfushorin ka shfaqur interesim edhe klubi rus, Zeniti.

Po ashtu Porto dhe Benfica kanë qenë të lidhur me një transferim të italianit.
Shtuar më 03/09/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori