Skuadrat që ranë nga Premier League
Skuadrat që ranë nga Premier League janë Newcastle United, Norwich dhe Aston Villa.

Aston Villa kishte rënë prej disa javësh por se e humbi ndeshjen e fundit 4:0 përballë Arsenalit.

Norwich poashtu e humbi ndeshjen e fundit 3:0 përballë Evertonit.

Kurse Newcastle ka habitur të gjithë duke fituar 5:1 përballë Tottenhamit edhe pse e kishte të sigurt eleminimin.

Newcastle fitoi thellë kundër Tottenham edhe pse u detyrua të luajë shumë minuta me vetëm 10 lojtarë. /Albeu.com/
Shtuar më 15/05/2016, ora 23:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori