“Snajperi” drejt transferimit në Arabinë Saudite
Futbollisti me kombësi shqiptare, Alban Meha është pranë një transferimi të mundshëm drejt Arabisë Saudite.

Lajmi bëhet i ditur nga mediat turke. Sipas “Anadolu Bugun Spor”, futbollisti shqiptar ka marrë tashmë një ofertë serioze dhe joshëse nga klubi arab Al Nassr, përgjigja ndaj të ciliës pritet të merret në ditët në vijim.

Sipas mediave turke, Alban Meha ka marrë një ofertë joshëse nga klubi Al Nassr, në Arabinë Saudite. “Snajperi” ka realizuar katër gola dhe ka asistuar pesë herë gjatë këtij sezoni.
Shtuar më 01/05/2016, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori