Sneider vendos për të ardhmen, përsëri rival me Milanin
Wesli Sneider mund ta shijojë përsëri Serinë A.

Sipas TuttoSport, hollandezi dëshiron të rikthehet në një ekip i cili merr pjesë në një kompeticion europian. I vetmi ekip i cili është interesuar për të dhe duke plotësuar kushtet e tij është Samdoria.

Hollandei pritet të nënshkruajë një kontratë me klubin italian nga e cila do të përfitojë 2 milionë euro në sezon. Me Samdorian, Sneider do të marrë pjesë në Europa League ku do të gjejë edhe Milanin. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 12:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori