Sneijder dhe Robben ne shkembim te Kaka?
Albeu.com
Real Madridi pasi ka mposhtur konkurrencën e Chelseat për yllin e Milanit, Leite Kaka, dëshiron të ulë çmimin e lojtarit duke përfshirë Arjen Robben dhe Wesley Sneijder në ofertë.Mediat spanjolle shkruajnë se për të arritur shumën e 70 milionë eurove, sa kërkon Milani për brazilianin, në drejtim të kundërt do të lëvizë dyshja holandeze Arjen Robben dhe Wesley Sneijder.

Ndërkaq, një lajm tjetër nga ky tregim është se Kaka ka kërkuar që së bashku me të në Real të arrijë edhe vëllai i tij i vogël, Digao, i cili po ashtu aktivizohet te Milani si mbrojtës i qendrës.
Shtuar më 05/06/2009, ora 03:34
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori